Digitaal wedstrijd formulier (DWF)

Meer informatie over het invullen van het digitaal wedstrijd formulier kunt u vinden via de onderstaande links.

 

Links naar verschillende uitleg filmpjes op YouTube:

Link naar Tutorial

Link naar fimpje van Haajra

 

Link naar de demo versie, waar je kan oefenen en ook alvast een account aan kan maken met je Nevobo nummer.

Link naar demo versie

 

Link naar het definitieve DWF:

Link naar DWF

 

Schema tellers en scheidsrechters 1e helft (2018-2019)

Datum Tijd Team thuis Team uit Locatie scheidsrechter Begeleiding scheidsrechter io teller 1 teller 2
                 
29-09-2018 15:00 Detac MA1 ActiviaRooy MA2 Sporthal de Hekel Inge van de Ven   Elke van de Ven Suus v Ras
29-09-2018 15:00 Detac MB2 Ovoco MB2 Sporthal de Hekel Renee vd Heuvel Yoni Wittenberg Maud Cornelissen Marte Koenders
29-09-2018 15:00 Detac MC3 HLM v Daal MC2 Sporthal de Hekel Emmy Bel Yoni Wittenberg Freeke v Rooij Lotte v Dijk
29-09-2018 17:00 Detac DS2 Skunk DS3 Sporthal de Hekel Imme Moeskops   Gwen Overkleef Shahid Subeh
29-09-2018 17:00 Detac MB1 Volley Tilburg MB1 Sporthal de Hekel Sterre Arts   Janne de Klijn Elin v. Dijk
29-09-2018 17:00 Detac MC2 VC Polaris MC2 Sporthal de Hekel Aniek v Schijndel   Sanne Verstegen Diede Kremers
29-09-2018 19:00 Detac DS1 VC Volt DS5 Sporthal de Hekel Erno Cornelissen   Eva v Dijk Sara de Louw
29-09-2018 19:00 Detac  MA2 SVS MA1 Sporthal de Hekel Mirte vd Ven   Roos Verstraten Emma v Deijne
                 
                 
13-10-2018 15:00 Detac MB2 Skunk MB1 Sporthal de Hekel Tess v Tilburg   Geeke de Klijn Geesje v. Dijk
13-10-2018 15:00 Detac MC1 Flamingo’s 56 MC2 Sporthal de Hekel Ebbie Zonnenberg   Sandy Verheijen Janske v. Dijk
13-10-2018 15:00 Detac MC3 Phoenix MC1 Sporthal de Hekel Anne de Louw   Juul Cornelissen Juul Jongen
13-10-2018 17:00 Detac DS2 Havoc DS6 Sporthal de Hekel Patricia Rooijackers   Marte vd Berg Rinke vd Boogaart 
13-10-2018 17:00 Detac MC2 Spirit MC1 Sporthal de Hekel Jetske Veenstra Manouk Verbiesen Isa vd Ven Minke v. Haren
13-10-2018 19:00 Detac MA2 Flamingo’s 56 MA2 Sporthal de Hekel Inge vd Ven   Lotte v Gerwen Kaory Thankaratha
                 
20-10-2018 17:00 Detac MC3 Spirit MC2 Sporthal de Hekel Niki Nooijen    Nanne v. Dongen Sterre Albers
27-10-2018 13:15 Detac MC2 Somas Activia MC1 Sporthal de Hekel Aniek v Schijndel   Fenne v. Haren  
20-10-2018 17:00 Detac MA2 Flamingo’s 56 MA1 Sporthal de Hekel Isa Schel    Esmee Dekkers lise Dekkers
20-10-2018 19:00 Detac DS1 Flamingo’s 56 DS3 Sporthal de Hekel Gerrie Verbiesen   Fay v. Son Jonna vd Ven
                 
                 
27-10-2018 15:00 Detac MC1 Avans MC2 Sporthal de Hekel Ebby Zonnenberg   Juul Cornelissen Rinke vd Bogaart
27-10-2018 15:00 Detac MC3 Vollan MC2 Sporthal de Hekel Anne de Louw   Auke Zonnenberg Minke v.  Haren
27-10-2018 15:00 Detac MB1 Nuvoc MB1 Sporthal de Hekel Diede v. Zutphen   Roos Verstraten Eva v Dijk
27-10-2018 17:00 Detac DS2 Livoc Liesel DS3 Sporthal de Hekel Frank Grisel   Veerle Alberts Sterre Albers
27-10-2018 17:00 Detac MA1 VVRooij MA1 Sporthal de Hekel Esther vd Jagt   Lis vd Boogaart Nanne v Dongen
27-10-2018 17:00 Detac MA2 VC Volt MA2 Sporthal de Hekel Patricia Rooijackers   Marte vd Berg Fay v Son
                 
10-11-2018 15:00 Detac MC1 Somas Activia MC2 Sporthal de Hekel Evi Danen Niki Noijen Elke vd Ven Lise Dekkers
10-11-2018 15:00 Detac MB1 HLB v. Daal MB1 Sporthal de Hekel Mila vd Wijst Niki Noijen Geeke de Klijn Sandy Verheijen
10-11-2018 17:00 Detac DS2 TFC DS4 Sporthal de Hekel Imme Moeskops   Jill Habraken Lois vd Bogaart
10-11-2018 17:00 Detac MA1 VVC Best  Sporthal de Hekel Kelly Wittenberg   Julian de Glopper Cato v. Uden
10-11-2018 17:00 Detac MC2 Vollan MC1 Sporthal de Hekel Sterre Arts   Maud Falize Eelke de Klijn
10-11-2018 19:00 Detac DS1 VCH Schijndel DS Sporthal de Hekel Erno Cornelissen   Laury Linders Suze Geerts
                 
24-11-2018 15:00 Detac MC1 Havoc MC1 Sporthal de Hekel Dille Poelen Manouk  v Schijindel Nena Goossens Gitte v Zutphen
24-11-2018 15:00 Detac MB1 Volley Tilburg MB1 Sporthal de Hekel Nele v Uden Manouk  v Schijindel Liz Ooms Marte Koenders
24-11-2018 17:00 Detac DS2 Havoc DS6 Sporthal de Hekel Kelly Wittenberg   Gwen Overkleeft Maud Cornelissen
24-11-2018 17:00 Detac MA1 VCH Schijindel MA1 Sporthal de Hekel Fleur van de Wijst   Janne de Klijn Freke v Rooij
24-11-2018 17:00 Detac MB2 Spirit MB2 Sporthal de Hekel Yoni Wittenberg   Sanne Verstegen Fenne v Haren
24-11-2018 19:00 Detac DS1 HLB v. Daal DS6 Sporthal de Hekel Gerrie Verbiesen   Maud v.  Deijne Naihiroby Martinez Abreu
24-11-2018 19:00 Detac MA2 Apollo Mill MA1 Sporthal de Hekel Daniek Schaap   Esmee vd Ven Sham Subeh
                 
01-12-2018 17:30 Detac DS1 WereDi DS2 Sporthal  de Hekel Erno Cornelissen   Lynn Klerkx Emma Bongers
01-12-2018 17:30 Detac MB2 Unitas MB1 Sporthal  de Hekel Jouke Verbruggen   Janne Breimer Janske v Dijk
01-12-2018 17:30 Detac DS2 Avance DS4 Sporthal  de Hekel Esther van der Jagt   Mirthe vd Ven Suus v Ras
                 
15-12-2018 17:00 Detac MA1 Weert Sporthal de Hekel Fleur vd Wijst   Vera de Groot Naihiroby Martinez Abreu
15-12-2018 17:00 Detac MC1 Vocala MC1 Sporthal de Hekel Manouk v. Schijndel   Gitte v Zutphen Dide Kremers
15-12-2018 17:00 Detac MC2 HLB v. Daal MC1 Sporthal de Hekel Manouk Verbiesen   Esmee Dekkers Geesje v Dijk
15-12-2018 19:00 Detac DS1 Saturnus DS3 Sporthal de Hekel Erno Cornelissen   Isa vd Ven Juul Jongen
                 
22-12-2018 19:00 Detac DS1 VCP DS2 Sporthal de Hekel Gerrie Verbiesen   Janne Breimer Kaory Thankaratha