Naam Functie/taak Mail-adres Mobiel nummer
       
Bestuur      
Mariska Overkleeft Algemeen mariskaoverkleeft1@gmail.com 06-20713327
Conny vd Bogaart Algemeen bogaart-schel@ziggo.nl 06-23560424
Els Weening Algemeen ronels@home.nl 06-21874784
       
Wedstrijdsecretariaat      
Esther van der Jagt   esther.volleybal@gmail.com 06-27033344
       
Technische Commissie      
Esther van der Jagt Jeugd ABC esther.volleybal@gmail.com 06-27033344
Anneke van Gerwen Contacten gemeente thuis@gerwen.nl 06-54376003
Daniëlle de Glopper Dames (recr) / Heren danielledeglopper@gmail.com 06-38113829
Manouk Verbiesen CMV 1-6 verbiesenmanouk@gmail.com 06-25447356
       
Sponsor Commissie      
Yvonne Zonnenberg   sponsoring@vvdetac.nl 06-12359200
       
Administratieve organisatie    
Mariska Overkleeft Financieel mariskaoverkleeft1@gmail.com 06-20713327
Jolanda vd Berg Financieel jolanda.vandenberg@kpnmail.nl 06-12908249
Conny vd Bogaart Secretariaat bogaart-schel@ziggo.nl 06-23560424
Els Weening Ledenadministratie ronels@home.nl 06-21874784
       
PR Commissie      
Marle van Dongen   marle_28@hotmail.com 06-21910776
Carlijn van Dongen   carlijn_89_@hotmail.com 06-31766588
Lieke van Bommel   lieke_vbommel@hotmail.com  
       
Kleding- en materialen commissie    
Ellen vd Ven Kleding paulenellen@kpnmail.nl 06-27431639
Wendy Alberts Kleding rene.wendy@home.nl 0486-451618
Hannie Jacobs Materialen Hanniejacobs13@gmail.com 06-49805715
       
Scheidsrechter commissie    
Tiny Herpers   mjjh@live.nl  
Anja Wittenberg   anjawittenberg@ziggo.nl 06-25208324
Tamara Geurts   tamaratoelen@hotmail.com 06-22423183
       
Activiteitencommissie      
Cindy de Louw   coenencindy@home.nl 06-10284126
Birgitte Danen   birgitte.danen@gmail.com 06-10544475
Anja Wittenberg   anjawittenberg@ziggo.nl 06-25208324
Marga Habraken   marga1@kpnmail.nl 06-38905748
       
CMV-contactpersonen      
Conny vd Bogaart CMV 1-2-3 bogaart-schel@ziggo.nl 06-23560424
Liesbeth van Dijck  CMV 4-5-6 vandijckvandelst@gmail.com 06-51705227
Marielle v Deijne CMV 4-5-6 mariellevdb@hotmail.com 06-54675921
       
Overige vrijwilligers      
Manita  Herregraven Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@vvdetac.nl 06-48532893
Nicole Schoester Beheer spelerspassen nicole.schoester@live.nl 06-41625765
Anke Cornelissen Grote club aktie anke@matje2.nl 06-38900799
Maria Siroo Grote club aktie maria.siroo@gmail.com 06-15566083